Pınar Aksoy
MEKAN ÖNERİLERİ NEREYE GİTSEK

Gravite Coffee

Artık kahve içmek istediğimde gözlerim hep üçüncü dalga kahvecileri arıyor. Onları seviyorum ve son yıllarda her yere yayılmaları beni çok mutlu ediyor 🙂 En büyük sebebi tabiki iyi ve çok çeşitli kahve sunmaları. Bunun yanında her biri birbirinden farklı, özenle dekore edilmiş, küçük ayrıntıları düşünülmüş yerler. Detaylarıyla keyif verip, sunumun ne kadar önemli olduğunu bi kere daha hatırlatıyorlar. Ara sokaklarla haşır neşirler. Bu sayede girmediğimiz sokaklara giriyoruz, farklı açılardan bakıyoruz şehire biraz da.

Gravite de Teşvikiye’de, Alman Hastanesi’nin karşısında. Gravite’ye gidişlerim hep kapalı havalara denk geldi. Güneş göremeyince mutsuz olan ben, Gravite’de kendini avutabildi 🙂 Mekana loş bir hava hakim olduğundan ben de hep bir çalışma isteği uyandırıyor Gravite. Ki bence bu amaç için gayet elverişli. Ve de çok güzel müzikler çalıyor.

Kahvelerden gayet memnun kalıyoruz. Flat white, latte, cappucino ve özel demleme denediklerimiz arasında. O yıldızlı fincanları da keşke benim olsa 🙂 Kahvenin yanına atıştırmalık lezzetler bulabilirsiniz. Güzel haber; 7 Eylül’den itibaren de sabah kahvaltısı ve öğle yemeği vermeye başladılar.

Siz kahvaltıyı ve yemekleri benden önce denerseniz haber vermeyi unutmayın 😉

NOT: Kahve düşkünlüğüm instagramda kendi hesabımı çok işgal etmeye başlayınca onun yolunu ayırmıştım, @beyondthecoffee olarak bulabilir, kahve keyfimi paylaşabilirsiniz 🙂

 

IMG_2793

IMG_2805

IMG_2810

 

IMG_2798

IMG_2812

IMG_2832

IMG_6335

IMG_2835

IMG_2836

IMG_2840

IMG_6343

IMG_2842

IMG_2845

IMG_2846

You Might Also Like...

No Comments

Leave a Reply